Muži neuspeli na pôde prvého tímu

05.05.2013 19:31

Zamarovce – Mníchova Lehota 2:3 (1:3)

Úvod zápasu nenasvedčoval nejakému rýchlemu gólu, ale v 6. minúte získala Lehota rohový kop. K odrazenej lopte sa dostal jeden z hosťujúcich hráčov a poslal Lehotu do vedenia – 0:1. V 12. minúte ale domáci odpovedali, keď po zmätkoch v obrane osamotený Zamarovčan skóroval – 1:1. O tri minúty neskôr už Zamarovce vyhrávali, ďalekonosnú strelu brankár Dávidek nechytil - 2:1. 23. minúta opäť gólová, po úniku #9 dal gól strelou pomedzi nohy Dávideka. Dal už druhý gól v zápase – 3:1.

V 65. minúte po sérií rohových kopov Lehoty prišiel nebezpečný z kopačky Dovičina, ktorého roh sa točil do brány. Obrancovia to ale na bránkovej čiare včas upratali. V 75. minúte Lehota po strele z pravého krídla znížila – 3:2. Hosťom sa nepodarilo aj napriek snahe vyrovnať, z pôdy vedúceho tímu tak odišli bez bodu.